نقد درآمد وایز
موجودی حساب وایز رو به راحتی نقد کن...
نقد درآمد وایز
نقد درآمد وایز
موجودی حساب وایز رو به راحتی نقد کن...
نقد درآمد وایز

چرا ایرانی اکسچنج ؟

ایرانی اکسچنج بهترین گزینه برای نقد درآمد وایز چون...

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

حساب وایز (Wise) یکی از سریع‌ترین شبکه‌های بانکی در دنیاست که در چند سال اخیر با شعار خدمات ارزان با رقبای بزرگی نظیر پی پال وارد رقابت شده. خیلی از ما در هنگام دریافت وجه از خارج کشور دچار مشکل میشن. خبر خوش اینه که وایز یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت وجه از کشورهای دیگست. نقد کردن درآمد وایز هم خیلی سخت نیست. شما با ثبت سفارش در ایرانی اکسچنج می‌تونید مبلغی که می‌خواید از حساب وایز برداشت بزنید رو را در حساب بانکی ایرانیتون تحویل بگیرید. در اصل،  ما معادل ریالی برداشت از وایزتون رو به سرعت به کارت بانکی شما واریز می‌کنیم. نکته جالب حساب وایز اینه که مثل حساب پی پال برای ما ایرانی‌ها محدودیت نداره.همچنین با شارژ حساب وایز، می‌توانید از مزایای استفاده از این سرویس پرداخت بین‌المللی بهره‌مند شوید.علاوه بر این، نرخ تبدیل ارزها در حساب وایز خیلی کمه و شما می‌تونید واحدهای پولی مختلف رو به راحتی هر چه تمام انتقال بدید.. اگر حساب وایز دارید و می‌خواهید موجودی آن را نقد کنید، ایرانی اکسچنج بهترین در این زمینه به شما کمک می‌کند. 

شارژ حساب وایز
اگر می‌خوای حساب وایزتو شارژ کنی ما با کارمزد خیلی کم برات انجام میدیم...

با ایرانی‌اکسچنج دغدغه‌ انتقال وجه به خارج از کشور با وایز رو نداری چون ما با برات انجام میدیم

شارژ حساب وایز
اگر می‌خوای حساب وایزتو شارژ کنی ما با کارمزد خیلی کم برات انجام میدیم...

با کافه ارز دغدغه‌ انتقال وجه به خارج از کشور با وایز رو نداری چون ما با برات انجام میدیم

نقد کردن درآمد وایز

نقد کردن درآمد وایز چه مزایایی دارد؟

نقد کردن درآمد وایز در ایرانی اکسچنج این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با پرداخت کارمزد کم و با سرعت بالا پول‌های ارسالی را به ریال تبدیل کنید. نکته قابل توجه در نقد کردن موجودی وایز این است که برای تبدیل نرخ ارزها به یکدیگر نیاز نیست کارمزد اضافی پرداخت کنید. خیلی از فریلنسرها برای دریافت دستمزد خود از حساب وایز استفاده می‌کنند. این حساب دردسرهای سیستم‌های پرداختی دیگر نظیر پی پال را ندارد و در بیشتر سایت‌های فریلنسری نظیر آپ وورک (Upwork) از وایز پشتیبانی می‌کنند. برای دریافت دستمزد خود در وایز بهتر است در ایرانی اکسچنج ثبت نام کرده و بعد از پروسه احراز هویت، درخواست نقد کردن درآمد وایز را بگذارید. نرخ کارمزد وایز به مقدار پولی که دریافت می‌کنید بستگی دارد اما بر عهده شما که شخص گیرنده هستید نخواهد بود.

برای نقد کردن درآمد وایز چه چیزهایی نیاز است؟

برای نقد درآمد وایز به چیز خاصی نیاز ندارید. زمانی که پول به حسابتان آمد باید ثبت سفارش کرده و مبلغی که می‌خواهید برداشت بزنید را از حساب وایز خود به حسابی که ما به شما اعلام می‌کنیم انتقال دهید. سپس ما با بررسی انتقال، خیلی سریع معادل ریالی مبلغ انتقال را به کارت بانکی شما واریز خواهیم کرد. این کار معمولاً در عرض 3 ساعت انجام می‌شود اما در برخی اوقات و با توجه به شلوغی شبکه وایز یا مبلغ زیاد انتقال ممکن است بین 1 تا 3 روز نیز به طور بیانجامد. اگر حساب پی پال دارید نیز می‌توانید مستقیم از این حساب به حساب وایز پول انتقال دهید. در حال حاضر، ایرانی اکسچنج نقد درآمد وایز پوند، دلار و یورو را انجام می‌دهد. اگر شما  می‌خواهید حساب وایز خود را شارژ کنید ابتدا وارد پنل کاربری شوید و شارژ حساب وایز را انتخاب کنید. در کمترین زمان ممکن حساب شما شارژ خواهد شد.
شرکت وایز در سال 2011 با هدف جابه‌جایی آسان ارز یک کشور به کشوری دیگر توسط دو برادر اهل کشور استونی راه‌اندازی شد. آن دو برادر با نام تاوت و کریستو در انگلستان کار می‌کردند و در زمان دریافت حقوق می‌خواستند پولشان را به حساب بانکی خود در کشور استونی منتقل کنند اما در زمان پرداخت باید کارمزد زیادی پرداخت می‌کردند. بنابراین، تصمیم گرفتند که شبکه‌ای راه‌اندازی کنند تا واحد پولی هر کشور را به راحتی و با کارمزدی ارزان به کشور دیگر انتقال دهند. وایز خیلی زود توانست اعتماد مردم را برای نقل و انتقال داریی‌هایشان جلب کند. در حقیقت، مردم بعد از این که با وایز کار کردند، فهمیدند که انجام کارهای مالی با وایز چقدر سریع‌ و ارزان‌تر است. حساب وایز به دلیل همین ویژگی‌ها به سرعت در سایت‌های استخدامی و فریلنسری نیز به محبوبیت دست پیدا کرد. حتی سرویس پی پال نیز سرویسی اضافه کرد که با استفاده از موجودی پی‌پال بتوان به وایز پول انتقال داد. بیشتر فریلنسرهای ایرانی که از سایت‌های خارجی مانند upwork پروژه دریافت می‌کنند، می‌توانند درآمد خود را با وایز دریافت کنند.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

ابتدا در سایت ایرانی اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از پنل کاربری خود نقد کردن درآمد وایز را ثبت کنید و معادل ریال آن را دریافت کنید.