خرید از سایت های خارجی
از علی بابا تا زارا دیگه خرید سخت نیست...
خرید از سایت های خارجی
خرید از سایت های خارجی
از علی بابا تا زارا دیگه خرید سخت نیست...
خرید از سایت های خارجی

چرا ایرانی اکسچنج ؟

اگر با ایرانی اکسچنج خریدت رو انجام بدی، این مزایا رو داری…

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

خیلی برامون پیش اومده که یک کالایی مثل لباس را در سایت‌‌های خارجی ببینیم و خوشمون بیاد اما نتونیم بخریمش. مثلاً با هزار ذوق رفتیم سایت آمازون که یک ایرپاد بخریم اما چون نمی‌تونیم هزینشو پرداخت کنیم از خیر خریدش می‌گذریم. یا این که تو حراج بلک فرایدی رفتی روی سایت هدی‌بیوتی و دیدی که نمی‌تونی لوازم آرایشی تخفیف‌دار رو سفارش بدی، مجبور شدی قید خریداتو بزنی. عجله نکن؛ ایرانی اکسچنج همه پرداخت‌هاتو انجام می‌ده و تنها کاری که تو می‌کنی اینه که معادل ریالی این هزینه رو به ایرانی اکسچنج پرداخت می‌کنی.

از این سایت‌ها خرید کن

با ایرانی اکسچنج خرید از اونور دنیا هم سادست…

این درگاه‌ها رو موقع خرید دیدی

پرداختش رو بسپار به ما

درگاه
این درگاه‌ها رو موقع خرید دیدی
پرداختش رو بسپار به ما
درگاه

خرید از سایت های خارجی

خرید از سایت های خارجی در ایران 

 خیلی از کاربران ایرانی علاقه‌مند به خرید از سایت‌ های خارجی هستند. در حقیقت، خرید از سایت‌های خارجی نظیر آمازون، ترندویل و Ebay خیلی آسان نیست چون برای پرداخت هزینه خرید باید از کارت‌های بین‌المللی استفاده کنید و امکان پرداخت با استفاده از حساب بانکی داخلی را نخواهید داشت. البته، راهکارهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از سرویس‌های ایرانی اکسچنج است. خرید از سایت‌های خارجی با روش‌های پرداختی مختلفی امکان‌پذیر است که در ادامه هر یک را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

نحوه خرید از سایت های خارجی

فرض کنید که می‌خواهید از یک سایت خارجی خرید کنید. برای این کار باید با روش‌های خرید و پرداخت هزینه آن آشنا باشید. ذکر این نکته ضروری است که برای خريد از سايت هاي خارجی، باید هزینه آن را از طریق درگاه پرداخت ارزی پرداخت کنیم که متاسفانه امکان انجام آن برای ما وجود ندارد. بنابراین بهترین گزینه این است که از سرویس‌های خرید با پی پال یا ویزا و مستر کارت ایرانی اکسچنج استفاده کنید. به عبارت دیگر پرداخت ریالی برای خرید کالا از سایت‌های خارجی امکان‌پذیر نیست و برای این کار باید از یک واسطه پرداختی نظیر ایرانی اکسچنج استفاده کنید.
اگر شما قصد خرید محصولات و خدمات را دارید، باید اول از همه بررسی کنید که چه راهی برای انجام پرداخت در سایت های خارجی وجود دارد. به دلیل وجود محدودیت‌ها خیلی از روش‌های پرداختی برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست. شما برای پرداخت چند گزینه پیش روی خود می‌بینید که بیشتر آن‌‌ها در ایرانی اکسچنج انجام می‌شوند.

خرید کالا از سایت‌های خارجی

اگر شما هم به خرید کالا از سایت‌های خارجی علاقه‌مند هستید، می‌تونید از روش‌های مختلفی پرداخت آن را انجام دهید. اگر کارت اعتباری یا حساب پی پال دارید می‌توانید با استفاده از این دو حساب، هزینه خرید را پرداخت کنید. اما اگر حساب بین‌المللی ندارید نیز می‌توانید هزینه خرید خود را به صورت ریالی پرداخت کنید. بله. درست شنیدید، شما در ازای پرداخت ریال به سایت ایرانی اکسچنج می‌توانید، هزینه کالای خریداری شده خود را به صورت غیرمستقیم پرداخت کنید. ایرانی اکسچنج با دریافت لینک صفحه خرید شما در سایت خارجی، پرداخت را برای شما انجام خواهد داد. به‌طور کلی می‌توان کالاهای مختلفی را از سایت‌های خارجی خریداری کرد. 
در حال حاضر بسیاری از کاربران ایرانی به دنبال آن هستند که به‌صورت مستقیم خريد از سايتهای خارجی را انجام دهند. به همین جهت این دسته از افراد باید بهترین روش پرداخت ارزی را برای پرداخت هزینه خود انتخاب کنند. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای خريد از سايت های خارجی، از سایت ایرانی اکسچنج استفاده کنید. ما بهترین روش برای پرداخت ارزی در انواع سایت‌های خارجی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. کارمزدی که ما از کاربر برای پرداخت هزینه خرید سایت‌های خارجی دریافت می‌کنیم نیز در مقایسه با رقبا بسیار ناچیز است. 

خرید لباس از  فروشگاه‌های خارجی

امروزه بسیاری از افراد به دنبال پوشیدن لباس‌های برند و مارک‌ هستند. متاسفانه البسه خیلی از برندهای معروف دنیا در ایران موجود نیست یا اگر هم باشد خیلی گران قیمت است. در چنین شرایطی خرید اینترنتی از خارج کشور یک راهکار مناسب و ارزان‌ قیمت‌تر است. با توجه به این که نحوه خرید از سایت‌های خارجی کمی پیچیده است، بهتر است از سرویس‌های پرداختی ایرانی اکسچنج استفاده کنید. 

خرید هاست از سایت‌های خارجی

هاست به معنای فضای میزبانی است که سایت‌ها از آن استفاده می‌کنند. بسیاری از مدیران سایت ترجیح می‌دهند که یک هاست خارجی برای مدیریت داده‌های سایت خود خریداری کنند. خریداری هاست از سایت‌های خارجی نیازمند پرداخت بین‌المللی آنلاین است. شما با ثبت نام در ایرانی اکسچنج می‌توانید انواع هاست را از سایت‌های خارجی نظیر هتزنر و بلوهاست خریداری کنید. 
یکی دیگر از خریدهای پرتکرار از سایت‌های خارجی، خرید دامنه است. زمانی که شما می‌خواهید یک سایت را بر روی اینترنت راه‌اندازی کنید، اولین قدم برای این کار، خرید یک دامنه است. برخی از صاحبان وب‌سایت ترجیح می‌دهند که از دامنه‌های خارجی برای سایت خود استفاده کنند. خرید دامنه از سایت‌هایی نظیر Namecheap نیز نیازمند پرداخت ارزی است و بهتر است اگر قصد خرید دارید، پرداخت هزینه آن را با ایرانی اکسچنج انجام دهید.

خرید عکس از سایت های خارجی

امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد به دنبال خرید عکس از سایت‌ های خارجی هستند. در حقیقت، گرافیست‌ها و صاحبان کسب و کار این عکس‌ها را برای کارهای مربوط به بیزنس و برندینگ استفاده می‌کنند. در حال حاضر سایت‌های مختلفی نظیر Shutterstock در اینترنت هستند که در زمینه فروش عکس فعالیت دارند و شما می‌توانید به راحتی تصاویر مورد نظر خودتان را از آن‌ها خریداری کنید. برای این کار کافی است که لینک عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با پر داخت هزینه آن، عکس را برای شما خریداری کنیم.

انجام خرید اینترنتی با پی پال

زمانی که شما می‌خواهید کالایی از سایت‌های خارجی بخرید، روش‌های مختلفی را پیش روی خود خواهید داشت. پی پال بهترین گزینه برای پرداخت‌های ارزی و بین‌المللی به شمار می‌رود که می‌توانید از آن برای پرداخت هزینه خرید از فروشگاه‌های خارجی استفاده کنید. شما بدون حساب پی‌پال می‌توانید خرید خود را انجام دهید. در واقع، ما با دریافت هزینه ریالی به علاوه اندکی کارمزد، هزینه دلاری یا یورویی خرید شما را از طریق درگاه Paypal پرداخت می‌کنیم. علاوه بر این، شما می‌توانید با افتتاح حساب پی پال در ایرانی اکسچنج، هزینه خرید را به صورت مستقیم پرداخت کنید. 

خرید از سایت های خارجی با وب مانی

سایت‌های خارجی روش‌های پرداخت مختلفی را پیش روی مشتریان خود قرار می‌دهند تا از بین آن‌ها بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند. برخی از سایت‌ها درگاه وب‌مانی را برای پرداخت در نظر می‌گیرند که به‌راحتی در دسترس ایرانیان قرار می‌گیرد. البته، تعداد این سایت‌ها خیلی کم است اما اگر درگاه وب‌مانی را در هر سایتی مشاهده کردید می‌توانید برای پرداخت هزینه خرید روی ایرانی اکسچنج حساب کنید.

خرید از سایت های خارجی بدون ویزا یا مستر کارت 

حتماً به این نکته توجه کرده‌اید که تقریباً تمام سایت‌های خارجی درگاه ویزا یا مستر کارت را برای پرداخت قبول می‌کنند. البته، امکان دریافت ویزا یا مستر کارت فیزیکی برای کاربران ایرانی وجود ندارد اما شما می‌توانید از سرویس ویزا یا مستر کارت مجازی برای خرید از سایت‌هایی که این درگاه را دارند استفاده کنید. یا این که می‌توانید خرید خود را به طور کامل به ایرانی اکسچنج بسپارید. 

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

با ایرانی اکسچنج از تمام سایت های معتبر در جهان که دارای درگاه های پرداخت بین المللی مانند پی پال، ویزا مستر کارت و..باشند می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

ایرانی اکسچنج پرداخت سفارش شما را انجام می‌دهد، همچنین امکان تحویل کالا در ایران را دارید.

با توجه به حجم بالای سفارشات، پرداخت سفارش شما بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام خواهد شد.

خیر نیازی به داشتن حساب های بین المللی نیست، ایرانی اکسچنج از حساب های خود مجموعه خرید شما را انجام خواهد داد.

خیر در ایرانی اکسچنج بدون هیچ محدودیتی شما می‌توانید خرید های خود را انجام دهید.