خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی
یه کارت مجازی امـا همه کاره!
ویزاکارت-و-مسترکارت
خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی
همون حسابی که همه دنبالشن !
ویزاکارت-و-مسترکارت

چرا ایرانی اکسچنج ؟

جایی بهتر از ایرانی اکسچنج برای خرید ویزا کارت و مستر کارت وجود نداره! چون…

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

اگه قصد خرید از سایت‌هایی خارجی رو داری و به دنبال یک کارت مجازی می‌گردی، ویزا کارت و مستر کارت می‌تونه انتخاب خوبی باشه. با این کارت‌های مجازی می‌تونی از تمام سایت‌هایی که درگاه ویزا و مستر دارن، خرید کنی.

مقایسه کارت های مجازی

ویزا کارت

نوع کارت: ویزا کارت مجازی
محدودیت زمان و اعتبار : 6ماه
کشور Universal :Region
قابلیت ست کردن Billing Address: ندارد
قابلیت ست کردن Card holder: ندارد
قابلیت اتصال به حساب پی پال: ندارد
امکان ریفاند مبلغ: ندارد
قابلیت اتصال به Google Play: دارد
موارد استفاده: بیشتر مناسب پرداختAi

مستر کارت

نوع کارت: مستر کارت مجازی
محدودیت زمان و اعتبار : 6ماه
کشور Universal :Region
قابلیت ست کردن Billing Address: دارد
قابلیت ست کردن Card holder: دارد
قابلیت اتصال به حساب پی پال: دارد
امکان ریفاند مبلغ: ندارد
قابلیت اتصال به Google Play: دارد
موارد استفاده: بیشتر مناسب پرداخت‌های نیازمند3D secure
از این سایت‌ها خرید داری؟

هزینه‌شو با ویزا کارت و مستر کارت پرداخت می‌کنیم

خرید-با-ویزا-و-مستر
از این سایت‌ها خرید داری؟
هزینه‌شو با ویزا کارت و مستر کارت پرداخت می‌کنیم
خرید-با-ویزا-و-مستر

خرید مستر کارت | خرید ویزا کارت

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت در واقع یک شرکت است که خدمات مالی گسترده‌ای را در سراسر جهان ارائه می‌دهد. طی بررسی‌هایی که در این راستا صورت گرفته است،‌ ویزا کارت در بیش از ۲۰۰ کشور در دنیا پشتیبانی می‌شود. این دسترسی بالا در کشورهای مختلف، نشان ‌دهنده قدرت فوق‌العاده ویزا کارت است که افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. هر روزه میلیون‌ها تراکنش از این طریق صورت می‌پذیرد که می‌توان اهمیت و ارزش ویزا کارت را از این لحاظ به خوبی درک کرد. شما نیز می‌توانید یک ویزاکارت مجازی به مقدار اعتبار دلخواه خود خریداری کنید. در صورت خرید ویزاکارت مجازی ، امکان خرید از سایت‌های مطرح خارجی برای شما فراهم خواهد شد. اگر قصد تهیه یک کارت اعتباری ویزا دارید می‌توانید از خدمات خرید ویزا کارت مجازی در ایرانی اکسچنج به صورت آنی و اتوماتیک اقدام کنید.

خرید ویزا کارت مجازی

اگر شما سری به بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا بزنید،‌ متوجه خواهید شد که همه آن‌ها دارای درگاه ویزا کارت و مستر کارت هستند. به همین علت به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از این کارت‌ها استفاده کنید تا به آسان‌ترین روش خریدهای شما صورت بگیرد. متأسفانه تحریم‌های ایران سبب شده است که ایرانیان نتوانند به‌صورت مستقیم از ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی استفاده کنند. از همین رو شما باید برای خرید ویزا کارت از سایت‌های ایرانی کمک بگیرید. سایت ایرانی اکسچنج به‌عنوان یکی از بهترین صرافی‌های آنلاین ایران، خدمات مربوط به خرید ویزا کارت مجازی را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید به‌صورت ویژه از آن بهره ببرید.

صدور ویزا کارت مجازی

با توجه به بررسی‌هایی که تابه‌حال انجام شده است، ویزا کارت نیز کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد و میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که شما می‌خواهید خرید اینترنتی خود را از طریق کارت اعتباری ویزا انجام دهید، حتماً باید آن را از منابع مطمئن بخواهید. خوشبختانه سایت ایرانی اکسچنج مرجع صدور ویزاکارت مجازی است که می‌توانید به‌آسانی خرید خود را از این راه انجام دهید. در حال حاضر مجموعه ایرانی اکسچنج این خدمت را با قیمت و شرایط مناسبی برای شما انجام می‌دهد؛ پس حتماً از این فرصت طلایی به نفع خود بهره ببرید.

مستر کارت مجازی چیست؟

مستر کارت شباهت بسیار زیادی به ویزا کارت دارد و یک از اصلی‌ترین رقیبان آن به حساب می‌آید. این دو شرکت معتبر، رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند و همواره سعی می‌کنند که بهترین خدمات را ارائه دهند. از آنجایی که امکان خرید مستر کارت فیزیکی در داخل ایران وجود ندارد، می‌توان از گزینه مناسب مستر کارت مجازی استفاده کرد. اگر شما قصد دارید که از یک سایت خارجی خرید کنید، مسلماً استفاده از مستر کارت مجازی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این مورد نیز همچون کارت اعتباری ویزا می‌تواند دارای اعتبار بالا باشد پس اگر قصد پرداخت با مبالغ بالا دارید، به این این نکته توجه کنید. خوشبختانه خدمات مستر کارت هر روز گسترش پیدا می‌کند که همین امر محبوبیت آن را چندین برابر کرده است. با استفاده از این کارت می‌توانید بدون نگرانی ارزهای خود را با کمترین کارمزد ممکن انتقال دهید. خدمات خرید مستر کارت مجازی در ایرانی اکسچنج به صورت اتوماتیک و آنی امکان‌پذیر است.

خرید مستر کارت مجازی

در صورتی که شما می‌خواهید از درگاه مستر کارت برای انجام خریدهای خود استفاده کنید، باید به فکر تهیه مستر کارت مجازی باشید. نکته جالب درباره مستر کارت فیزیکی این است که شما می‌توانید آن را برای دفعات متعدد شارژ کنید اما مستر کارت مجازی قابلیت شارژ ندارد. البته برای اینکه کارمزد شما کمتر شود، بهتر است که شارژهای خود را در حجم بیشتری انجام دهید. مستر کارت فیزیکی فقط برای خریدهای اینترنتی نیست بلکه در خارج از کشور می‌توان از آن همانند یک کارت بانکی معتبر استفاده کرد اما مستر کارت مجازی تنها برای خرید و پرداخت اینترنتی قابل استفاده است. با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که در این ابزار وجود دارد، بهتر است که شما هم هر چه سریع‌تر برای خرید مستر کارت دست به کار شوید. سایت ایرانی اکسچنج امکان خرید مستر کارت مجازی در مبالغ مختلف را برای شما فراهم کرده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

صدور مستر کارت مجازی

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم،‌ مستر کارت مجازی یکی از بهترین روش‌ها برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی است. این شرکت دارای هویت چندملیتی است ولی دفتر اصلی آن در شهر نیویورک آمریکا قرار دارد. این شرکت در کنار ویزا کارت از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی محسوب می‌شود که اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. چنانچه شما برای انجام مبادلات خود به مستر کارت نیاز دارید، بهتر است که آن را از صرافی آنلاین ایرانی اکسچنج بخواهید. این سایت مستر کارت مجازی را با بهترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد تا از آن بهره کافی را ببرید.

پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با ویزا کارت از موارد مورد نیاز کسانی است که قصد خرید و پرداخت در سایت‌های خارجی دارند. برخی از ایرانیان می‌خواهند که از سایت‌های بین‌المللی مختلف، خرید اینترنتی انجام دهند که ساختار تحریم‌ها کار را برای پرداخت سخت کرده است. در چنین وضعیتی استفاده از ویزاکارت مجازی می‌تواند یک راهکار مناسب باشد. خدمات پرداخت با مستر کارت و ویزا کارت در سایت ایرانی اکسچنج به شما کمک می‌کند بدون داشتن کارت اعتباری پرداخت خود را انجام دهید.

قیمت ویزا کارت

با توجه به شرایط سختی که تحریم‌ها برای ایرانیان به وجود آورده است، شما نمی‌توانید به‌صورت مستقیم کارت اعتباری ویزا و مستر را تهیه کنید. به همین جهت سایت ایرانی اکسچنج تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خرید مستر کارت و ویزا کارت مجازی را به‌صورت اتوماتیک به شما ارائه دهد. همچنین قیمت ویزا کارت و قیمت مستر کارت نیز تا جایی که امکان دارد کاهش داده شده است تا تعداد افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. میزان موجودی داخل ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی به‌صورت مستقیم بر روی قیمت آن تأثیر دارد. سایت ایرانی اکسچنج کارت اعتباری ویزا را با بهترین شرایط قیمتی قرار داده است پس حتما از آن استفاده کنید.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

مثل یک کارت بین المللی واقعی است و در تمام سایت های خارجی می‌توانید پرداخت خودتون رو انجام بدید

هزینه صدور این کارت ها با توجه به مبلغ درخواستی شما متغیر است.

این کارت ها در مبالغ مشخص شده قابل سفارش است.

این کارت ها مثل ویزا کارت و مستر کارت واقعی هستند و شما می‌توانید از هر سایتی که دارای درگاه ویزا و مستر هستند استفاده کنید.

برای خرید ویزا و مستر کارت مجازی هیچ محدودیتی وجود ندارد