وریفای حساب پی پال
یک قدم تا وریفای حساب
وریفای پی‌پال
وریفای حساب پی پال
یک قدم تا وریفای حساب
وریفای پی‌پال

چرا ایرانی اکسچنج ؟

چرا ایرانی اکسچنج بهترین انتخاب برای وریفای حسابه؟

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

یکی از مهم‌ترین مراحلی که در افتتاح حساب پی پال باید حواسمون بهش باشه، بحث وریفای کردن حساب است. اگه حساب پی پالمونو وریفای نکنیم، نمی‌تونیم به طور کامل ازش استفاده کنیم و محدودیت‌های زیادی برای ما ایجاد می‌شن. برای وریفای حساب باید اونو به یک حساب بانکی معتبر متصل کنیم اما از اونجایی که ساخت حساب‌های بانکی خارجی برای ما مقدور نیست و حساب‌های بانکی داخلی هم به پی پال وصل نمیشن، بهترین گزینه اینه که از یک شرکت واسطه مثل ایرانی اکسچنج برای انجام احراز هویت کمک بگیریم. ما برات خیلی راحت انجامش می‌دیم؛ میگی چجوری ؟ امتحان کن.

کارت ویزا مستر جهت وریفای حساب پی پال

سرویس پایه

Base
$ 5 دلار
نوع سرویس: مسترکارت هدیه
مدت اعتبار: 6 ماهه

سرویس پریمیوم

Premium
$ 17 دلار
نوع سرویس: مسترکارت هدیه
مدت اعتبار: 5 ساله

از این سایت‌ها خرید کن

سایت هایی که درگاه خرید با پی پال دارند

بدون حساب پی‌پال هم کارت راه میوفته!

اگه قصد خرید با حساب پی‌پال داری، کافیه لینک خرید رو برای ما بفرستی، توی کوتاه‌ترین زمان ممکن خریدت انجام میشه.

خرید با پی پال
بدون حساب پی‌پال هم کارت راه میوفته!
اگه قصد خرید با حساب پی‌پال داری، کافیه لینک خرید رو برای ما بفرستی، توی کوتاه‌ترین زمان ممکن خریدت انجام میشه.
خرید با پی پال

وریفای پی پال

یکی از مواردی که در زمان افتتاح حساب پی پال به ان توجه داشت، وریفای کردن حساب پی پال از طریق اتصال کارت بانکی است. در حقیقت، شما برای این که از پی پال استفاده کنید باید یک حساب بانکی، کردیت کارت یا دبیت کارت به حساب متصل کنید. نگران نباشید؛ شما می‌توانید با یک کارمزد کم و خیلی سریع حساب پی پال خود را در ایرانی اکسچنج وریفای کنید. 

چرا باید حساب پی پال را وریفای کرد؟

برداشت یا انتقال پول از حساب پی پال نیازمند این است که یک کارت بانکی معتبر را به عنوان پشتوانه پولی به آن متصل کنید. وجود محدودیت‌‌ها در زمینه افتتاح حساب بین‌المللی برای ما ایرانیان و عدم پذیرش پی پال از کارت‌های بانکی داخلی، ما را به دردسر انداخته و فرآیند احراز هویت را بسیار پیچیده کرده است.
اگر شما حساب پی پال افتتاح کنید ولی وریفای آن را انجام ندهید، نمی‌توانید از آن به طور کامل استفاده کنید و محدودیت‌های بسیاری بر سر راه شما قرار دارد. خبر خوب این است که امکان وریفای حساب پی پال در ایرانی اکسچنج وجود دارد. علاوه بر این، پس از وریفای کردن، اعتبار حساب شما افزایش پیدا می‌کند و در نقل و انتقالات مالی بهتر به شما اعتماد می‌کنند. پی پال همچنین امکان دریافت گزارش مالی دقیق را در اختیار صاحبان حساب وریفای قرار می‌دهد که مزیت بزرگی برای کسب و کارها و حساب‌هایی با تراکنش‌های زیاد به شمار می‌رود.

مزایای وریفای حساب پی پال 

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم، حساب پی پال اگر وریفای نشود امکانات بسیار محدودی دارد و برای استفاده از تمام قابلیت‌های آن باید فرآیند احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. به طور کلی، وریفای ححساب پی پال مزایای زیادی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • اگر حساب شما به صورت فول وریفای باشد، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید پول با آن انتقال دهید. برای دریافت وجه نیز دیگر محدودیتی وجود نخواهد داشت و کاربران دیگر هر چقدر که بخواهند می‌توانند به آن پول واریز کنند.
  • زمانی که اکانت را وریفای کنید، تمام عملیات واریز وجه و برداشت از حساب به صورت یکپارچه خواهد شد. در حقیقت، هر واریزی که به حساب پی پال شما می‌نشیند به صورت خودکار به حساب بانکیتان منتقل خواهد شد.
  • احراز هویت در این شبکه بانکی عظیم اعتبار حسابتان را افزایش می‌دهد و کاربران دیگر به شما به عنوان یک فروشنده یا خریدار اعتماد بیشتری خواهند کرد.
وریفای حساب پی پال در ایرانی اکسچنج ؛ به آسانی آب خوردن 

عملیات وریفای حساب پی پال به علت سخت‌گیری‌های شدید پی پال بر ای کاربران ایرانی اصلاً کار راحتی نیست. در واقع، اگر شما بتوانید یک حساب پی پال افتتاح کنید، آن وقت تازه باید با سختی‌های وریفای حساب پی پال روبرو شوید که انجام آن کار بسیار پیچیده‌ای است. ایرانی اکسچنج برای این معضل دو راه حل پیشنهاد می‌دهد. اگر حساب پی پال ندارید بهتر است یک اکانت پی پال فول وریفای شده با کمک ایرانی اکسچنج بسازید. یا این که اگر حساب پی پال دارید از سرویس وریفای حساب پی پال ایرانی اکسچنج استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن به تمام امکانات حساب دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

اگر حساب پی پال شما وریفای باشد هیچ محدودیتی در نقل و انتقال وجه نخواهید داشت.

وریفای حساب بیشتر برای کسانی که حجم پول زیادی دریافت یا واریز می‌کنند، مناسب است. برای مثال، فروشندگانی که مشتری خارجی دارند می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

قیمت وریفای اکانت حساب در بخش خدمات پی‌پال در پنل کاربری موجود است.