شارژ حساب وایز
راحت و با کارمزد کم پول انتقال بده
شارژ حساب وایز
شارژ حساب وایز
راحت و با کارمزد کم پول انتقال بده
شارژ حساب وایز

چرا ایرانی اکسچنج ؟

ایرانی اکسچنج بهترین گزینه برای شارژ حساب وایز چون...

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

حساب وایز (Wise) که قبلاً با نام ترانسفروایز شناخته می‌شد، یک سیستم بانکی بین المللی است که با استفاده از  اون می‌تونید به راحتی به هر کجای دنیا که می‌خواید پول انتقال بدید. وایز در بحث پرداخت ارزی بسیار سریع و ارزان قیمت هست و خیلی از محدودیت‌های احتمالی پی پال هم نداره. همین موضوع باعث محبوبیت وایز بین کاربران شده و خیلی از کاربران برای انتقال وجه برون مرزی از وایز استفاده می‌کنن. خبر خوب اینه که سرویس‌ شارژ حساب وایز در ایرانی اکسچنج انجام می‌شه و شما با ثبت‌نام در ایرانی اکسچنج می‌تونید اون رو به راحتی هر چه تمام انجام بدید. 

نقد درآمد وایز
اگر می‌خوای درآمد وایزتو نقد کنی ما با کارمزد خیلی کم برات انجام میدیم...

با ایرانی‌اکسچنج دغدغه‌ نقد کردن درآمد وایز رو نداری…

نقد درآمد وایز
اگر می‌خوای درآمد وایزتو نقد کنی ما با کارمزد خیلی کم برات انجام میدیم...

با ایرانی‌اکسچنج دغدغه‌ نقد کردن درآمد وایز رو نداری…

شارژ حساب وایز

شارژ حساب وایز چه مزایایی برای شما دارد؟

شارژ حساب وایز از ایرانی اکسچنج این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون نیاز به حساب ارزی به صورت بین المللی پول ارسال یا دریافت کنید. شاید فکر کنید که هزینه کارمزد چنین شبکه‌ای برای تبدیل نرخ ارزها به یکدیگر باید بالا باشد اما وایز از رقبای خود بسیار ارزان‌تر است. انتقال و دریافت پول از طریق وایز به صورت دیجیتالی است به این شکل که شما برای انتقال پول باید نام دارنده حساب مقصد و ایمیل حساب مقصد را وارد کنید. سپس با پرداخت مبلغ ریالی انتقال به ما، انتقال به صورت آنی برای شما انجام خواهد شد. حجم انتقال وجه در حساب وایز معمولاً بالا است و مشکلی برای انتقال وجه وجود ندارد. البته بهتر است که قبل از انتقال مبالغ سنگین از پشتیبانی ایرانی اکسچنج مشاوره بگیرید. 

برای شارژ حساب وایز و انتقال وجه بین‌المللی چه چیزهایی نیاز است؟

برای شارژ حساب وایز نام و آدرس ایمیل حساب مقصد مورد نیاز است. امکان ارسال پول با سه واحد اصلی یعنی یورو، دلار و پوند در حال حاضر امکان‌پذیر است. محاسبه ریالی مبلغ شارژ بر اساس نرخ روز ارزهای مورد نظر خواهد بود و مبلغ اضافه‌ای از شما دریافت نخواهد شد. زمان انتقال وجه با حساب وایز از 1 تا 3 ساعت طول می‌کشد که البته این موضوع به مبلغی که می‌خواهید ارسال کنید دارد و در برخی اوقات ممکن است تا 1 الی 2 روز نیز به طول بی‌انجامد. وایز یک سیستم پرداخت است که در سال 2011 در کشور انگلستان شروع به کار کرد. هدف اصلی وایز این بود که انتقال وجه از یک کشور به کشور دیگر را آسان و ارزان‌تر کند. برای مثال، در آن زمان اگر فردی از یک کشور اروپایی مثل آلمان (یورو) می‌خواست مقداری وجه به آمریکا (دلار) انتقال دهد باید علاوه بر کارمزد انتقال، هزینه تبدیل ارزها را نیز باید پرداخت می‌کرد. حساب وایز یکی از سیستم‌های بانکی بسیار خوب به شمار می‌رود که سرعت انتقال وجه بسیار سریعی دارد.
علاوه بر این، کارمزدی که وایز از کاربران برای انتقال وجه بین‌المللی دریافت می‌کند در مقایسه با رقبای دیگر بسیار کمتر است. برای این که پول را به صورت الکترونیکی انتقال دهید باید شماره حساب وایز طرف مقابل که همان ایمیل او در سایت wise است را از او بگیرید. در حقیقت، با وایز شما پول از مرزهای کشور خارج نمی‌کنید بلکه آن را به حساب وایز واریز می‌کنید و آن پول را به کشور دیگری انتقال می‌دهد.  شارژ حساب وایز در ایرانی اکسچنج نیز به راحتی انجام می‌شود و شما با دادن ایمیل فردی که می‌خواهید برای او پول منتقل کنید می‎‌توانید انتقال وجه بین‌المللی را انجام دهید. اگر شما درآمدی دارید و می‌خواهید آن را طریق وایز نقد کنید، وارد پنل کاربری شوید و نقد کردن درآمد وایز را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه ایرانی اکسچنج در سریع ترین زمان ممکن درخواست نقد شما را انجام خواهند داد.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

ابتدا در سایت ایرانی اکسچنج ثبت نام کنید و بعد از طریق پنل کاربری خود سفارش شارژ حساب وایز را ثبت کنید و معادل ریالی آن را پرداخت کنید. ایرانی اکسچنج در کمترین زمان ممکن حساب شما را شارژ می‌کند.

در ایرانی اکسچنج تمام ارز ها را می‌توان با وایز ترانسفر انتقال داد.

خیر شما بدون هیچ محدودیتی می‌توانید حساب وایز خود را شارژ کنید.