نقد کردن پی پال
تنها با چند مرحله ساده
نقد پی‌پال
نقد کردن پی پال
تنها با چند مرحله ساده
نقد پی‌پال

چرا ایرانی اکسچنج ؟

با ایرانی اکسچنج دیگه راحت درآمد ارزیتو نقد کن

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

فرق نمیکنه تو حساب پی پالت چقدر پول داری؟ هر چقدر که نیاز داری برداشت بزنی رو به صورت آنی ازت می‌خریم. برای این کار بهتره تو ایرانی اکسچنج ثبت نام کنی و بعد از احراز هویت درخواست نقد حساب پی پال برای ما ارسال کنی. کارشناسای ایرانی اکسچنج سریع باهات تماس می‌گیرن و درامد ارزی که تو حساب پی پال ذخیره کردی رو برات نقد می‌کنن. فقط کافیه شماره حساب بانکیتو به ما بدی که معادل ریالی نقد حساب پی پال رو برات واریز کنیم.

می‌خوای حساب پی پال خودت رو داشته باشی؟
با ایرانی اکسچنج دغدغه‌ی افتتاح حسابت رو نداری… اینجا توی کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تونی حسابت رو افتتاح کنی!
paypal.charge
می‌خوای حساب پی پال خودت رو داشته باشی؟
با ایرانی اکسچنج دغدغه‌ی افتتاح حسابت رو نداری… اینجا توی کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تونی حسابت رو افتتاح کنی!
paypal.charge

نقد کردن حساب پی پال

حساب پی پال یکی از بهترین و معتبرترین سیستم‌های پرداختی در دنیا به شمار می‌رود که برای پرداخت‌های ارزی و نقل و انتقال پول در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. افتتاح حساب و شارژ حساب پی پال سختی‌های خاص خود را دارد و پس از این که توانستید این مشکلات را برطرف کنید، چالش بعدی برای کاربران ایرانی نقد حساب پی پال است. با توجه به شرایط اقتصادی و محدودیت‌های موجود در ایران، نقد کردن دلار پی پال و تبدیل آن به ریال و تومان بسیار چالش‌برانگیز است. عجله نکنید؛ ایرانی اکسچنج با تجربه زیاد در زمینه سرویس‌های پی پال به شما کمک می‌کند که به راحتی درآمد ارزی پی پال خود را نقد کنید.

نقد کردن پی پال از چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

پی پال همواره با امنیت و سرعت بالای خود شناخته شده است. نقد کردن موجودی حساب پی پال در کشورهای دیگر ساده است. برای مثال، شما می‌توانید موجودی حساب پی پال خود را به یک حساب اعتباری منتقل کنید و سپس با کارت بانکی از دستگاه‌های خودپرداز پول دریافت کنید. با توجه به محدودیت‌های کاربران ایرانی و عدم دسترسی آسان به حساب‌های بین‌المللی، نقد کردن دلار پی پال برای آن‌ها از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که هر کدام مراحل خاص خود را دارند.

انتقال پی پال به حساب بانکی 

بهترین روش برای نقد کردن پیپال، انتقال موجودی آن به صورت مستقیم به حساب بانکی است. برای این کار باید یک حساب پی پال وریفای شده داشته باشید و از داخل پنل کاربری خود مبلغی که می‌خواهید را به حساب بانکی که از قبل به پی پال متصل کرده‌ایدف انتقال دهید. حداقل انتقال از حساب پی پال 1 دلار است و شما برای انجام این تراکنش نیازی به پرداخت کارمزد نخواهید داشت. پی‌پال این تراکنش را در عرض یک روز کاری انجام می‌دهد اما ممکن است بانکی که پول به آن انتقال می‌دهید بعد از چند روز تراکنش را انجام دهد. اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید برداشت با این روش امکان‌پذیر است ولی در داخل ایران میسر نیست.

برداشت از حساب پی پال با مستر کارت نقدی 

در این روش باید وارد حساب کاربری خود شده و از بین کارت‌هایی که امکان برداشت با آن وجود دارد یعنی ویزا و مستر کارت یکی را انتخاب کنید. سپس پی پال در عرض چند دقیقه، مبلغ مورد نظر را از حساب کسر و به مستر کارت منتقل می‌کند. کارمزد در این حالت کمی بالاست و حدود 0.25 دلار باید از مبلغ نهایی انتقال کسر شود. البته، اگر موجودی حساب یورو یا پوند انگلستان باشد مبلغ کارمزد ممکن است بالاتر هم برود. در این روش می‌توانید روزانه حدود 400 دلار انتقال دهید. این روش نیز در ایران در دسترس نیست و برای کاربرانی که خارج از کشور زندگی می‌کنند امکان‌پذیر است.

خیلی از افراد برای دریافت دستمزد از کارفرمای خارجی یا فروش اجناس به مشتری خارجی حساب پی‌پال را انتخاب می‌کنند. البته، مهم‌ترین سوالی که در این میان پیش می‌آید این است که آیا می‌توان درآمد ارزی پی پال را به ریال تبدیل کرد یا خیر؟ در جواب به این سوال باید بگوییم بله. برای این کار باید شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند را پیدا کنید. برای مثال، ایرانی اکسچنج با کارشناسان متخصص در زمینه امور مالی بین المللی در نقد کردن پی پال به شما کمک خواهد کرد. برای این کار فقط باید در ایرانی اکسچنج ثبت نام کنید. نقد درآمد پی پال دارای چند مرحله است که عبارتند از:

  • ابتدا باید وارد وبسایت ایرانی اکسچنج شده و بعد از احراز هویت ثبت نام کنید.
  • سپس درخواست خود برای نقد درامد ارزی پی پال را ثبت کنید. اگر حساب پی پال ندارید می‌توانید از طریق حساب‌های مجموعه، درامد خود را به ریال تبدیل کرده و سپس در کارت بانکی خود آن را تحویل بگیرید.
  • توجه داشته باشید که پی پال در زمینه نظارت بر منبع درآمد بسیار سختگیر است بنابراین ما نیز ابتدا باید با روش کسب درامد شما و منبع پولی که به حسابمان می‌آید آشنا شویم و اگر مشکلی نباشد می‌توانیم درامد شما را با کارمزدی بسیار منصفانه نقد کنیم.

تبدیل دلار پی‌پل به ریال بدون سرویس‌های پرداختی نظیر ایرانی اکسچنج امکان‌پذیر نیست. در حقیقت، از انجایی که ارتباط بانک‌های داخل ایران با شبکه‌های بین‌المللی قطع است، شما نمی‌توانید حساب بانکی خود را به پی پال متصل کنید. به همین دلیل، برای نقد کردن درآمد دلاری که در حساب پی پال دریافت می‌کنید باید از یک شرکت واسطه نظیر ایرانی اکسچنج کمک بگیرید. شرایط نقد کردن دلار پی پال در ایرانی اکسچنج به این شکل است که ابتدا شما درخواست نقد کردن پی پال را در سایت ثبت می‌کنید. سپس کارشناسان ما با بررسی وضعیت حسابتان، بدون هیچ معطلی برای نقد درآمد ارزی شما اقدام می‌کنند.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

از زمان درخواست نقد پی پال شما از سایت  بین 30 دقیقه تا 2 ساعت زمان می‌برد.

علاوه بر کارمزد نقد کردن، هزینه نقد کردن دلار پی پال با نرخ فروش پی پال در سایت محاسبه خواهد شد.

برای نقد کردن پی پال شما ابتدا وارد سایت شوید و در پنل کاربری، درخواست خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن درامد شما به ریال تبدیل خواهد شد.