خرید اشتراک از سایت های خارجی
معمولی نباش. پرمیوم شو…
خرید اشتراک از سایت ‌های خارجی
خرید اشتراک از سایت های خارجی
معمولی نباش. پرمیوم شو…
خرید اشتراک از سایت ‌های خارجی

چرا ایرانی اکسچنج ؟

اگر با ایرانی اکسچنج باشی، این مزایا رو داری…

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

 شاید برات پیش اومده باشه که بخوای از تمام امکانات نرم‌افزارها و ابزارهای خارجی استفاده کنی اما به خاطر نداشتن اشتراک پرمیوم نتونی؟ اولین چیزی که معمولاً در این حالت به ذهنمون میرسه اینه که قید استفاده از اون نرم افزار یا برنامه رو بزنیم. دیگه نیازی نیس که این کارو بکنی. چرا؟ چون بدون این که نیاز به حساب بین‌المللی داشته باشی می‌تونی اشتراک این سایت‌ها یا نرم‌افزارهای خارجی رو خریداری کنی. مثلاً اگر بخوای به صورت نامحدود تو اسپاتیفای یا ساندکلاد موزیک گوش کنی و لذت ببری باید اشتراک پرمیوم اون رو بخری، می‌تونی درخواست ثبت سفارش ارتقا اکانت رو ثبت کنی و با پرداخت هزینه ریالی این کار رو انجام بدی. 

خرید اشتراک سایت های بین المللی

اشتراک‌های خارجی دیگه دور از ذهن نیست…

این درگاه‌ها رو موقع خرید دیدی

پرداختش رو بسپار به ما

درگاه
این درگاه‌ها رو موقع خرید دیدی
پرداختش رو بسپار به ما
درگاه

خرید اشتراک از سایت های خارجی

 خرید اشتراک از سایت‌های خارجی؛ دیگه کاربر معمولی نباش!

سایت‌ها نرم‌افزارهای خارجی سرویس‌های خیلی کاربردی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. برای مثال، افراد علاقه‌مند به موسیقی می‌توانند جدیدترین موزیک‌های آرتیست مورد علاقه خود را در پلتفرم‌هایی نظیر اسپاتیفای یا ساندکلاد با بالاترین کیفیت گوش بدید. یا این‌که خیلی از افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند می‌توانند با خرید اکانت سایت یودمی از کلاس‌های جدید در این پلتفرم استفاده کنند. در حقیقت، خیلی از سرویس‌هایی که سایت‌های خارجی در اختیار شما قرار می‌دهند، نسخه مشابه ایرانی ندارد و باید برای استفاده از آن‌ها، اشتراک پرمیوم خریداری کنید.
اما مشکلی که در این میان بوجود می‌آید، بحث پرداخت‌های ارزی است که برای خرید اشتراک از سایت‌های خارجی باید با استفاده از یک حساب بین‌المللی آن را انجام دهید. همان‌طور که می‌دانید افتتاح حساب بانکی بین‌المللی برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست. اما نیازی به نگرانی نیست، چون شرکت‌‌های واسطه مثل ایرانی اکسچنج، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با پرداخت ریالی، اشتراک‌های مورد نظر خود را خریداری کنید. 

نحوه خرید اکانت از سایت های خارجی

خرید اشتراک از سایت‌های خارجی خیلی جذاب است و شما را از یک کاربر معمولی به یک کاربر ویژه یا VIP تبدیل می‌کند. برای مثال، اگر تریدر بازارهای مالی مختلف هستید، حتماً با ابزار تریدینگ ویو (Trading View) آشنا هستید. این ابزار رایگان است و امکانات خوبی را در اختیار کاربران عادی خود قرار می‌دهد اما اگر اکانت پرمیوم آن را خریداری کنید،  صدها قابلیت دیگر نظیر استفاده همزمان چند نفر از یک اکانت به آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در گذشته عملاً خرید از سایت‌های خارجی به دلیل چالش‌های انتقال پول امکان‌پذیر نبود. اما امروز به لطف شرکت‌های پرداختی نظیر ایرانی اکسچنج می‌توانید معادل هزینه خرید را به صورت ریالی به ما پرداخت کرده و در ازای آن اشتراک را خریداری کنید.
برای خرید اکانت سایت‌ های خارجی باید ابتدا در ایرانی اکسچنج ثبت نام کرده و سپس لینک صفحه خرید محصول را برای ما ارسال کنید. سپس با پرداخت هزینه ریالی و پرداخت کارمزد بسیار ناچیز، هر اکانت و اشتراکی را که خواستید خریداری کنید. شاید شما بخواهید اشتراک سایتی را خریداری کنید که در لیست پرداخت‌های سایت ایرانی اکسچنج وجود نداشته باشد، در این حالت می‌توانید با ثبت تیکت خرید خود را اعلام کنید. لازم به ذکر است که خرید دلاری اکانت در سایت خارجی به علاوه خرید یورویی و پوندی امکان‌پذیر است. در حقیقت، درگاه برخی از سایت‌های خارجی یورو و پوند است. در این حالت، شما می‌توانید با انتخاب پرداخت یورویی یا پوندی خرید خود را نهایی کنید.

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

شما می‌توانید تمامی اکانت های معتبر که دارای درگاه های بین المللی پرداخت هستند را تهیه کنید.

با توجه به بالا بودن حجم سفارشات خرید اکانت سایت های خارجی بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام خواهد شد.

خیر اکثر سفارش ها را ایرانی اکسچنج با حساب های بین المللی خود پرداخت می‌کند.