شارژ حساب پرفکت مانی
خیلی ساده حسابت، پرفکت شارژه
شارژ پرفکت مانی
شارژ حساب پرفکت مانی
خیلی ساده حسابت، پرفکت شارژه
شارژ پرفکت مانی

چرا ایرانی اکسچنج ؟

با ایرانی اکسچنج حساب پرفکت مانی خودتو سریع شارژ کن، چون…

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

اگر پرداخت ارزی داری که درگاه پرفکت مانی قبول می‌کنه، کار خیلی آسونی پیش رو داری. شما برای پرداخت کافیه که حساب پرفکت مانی خودتون رو شارژ کنید. فرایند این کار خیلی سادست و شما با ثبت نام در ایرانی اکسچنج و واریز مبلغ ریالی شارژ میتونید موجودی حسابتون رو به مقدار دلخواه افزایش دهید. وقتی حساب پرفکت مانیتون شارژش تکمیل باشه، اون‌وقت پرداخت‌های ارزیتون خیلی سریع‌تر انجام میشه.

برای خرید با پرفکت مانی هم میتونی روی ما حساب کنی

اگر می خوای از سایت‌های خارجی خرید کنی ولی حساب پرفکت‌مانی نداری، ایرانی اکسچنج خریدت رو انجام میده.

خرید با پرفکت مانی
برای خرید با پرفکت مانی هم میتونی روی ما حساب کنی

اگر می خوای از سایت‌های خارجی خرید کنی ولی حساب پرفکت مانی نداری، ایرانی اکسچنج خریدت رو انجام میده.

شارژ حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین‌المللی است که با استفاده از آن می‌توانید تمام پرداخت‌های خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید یا به سراسر نقاط دنیا پول ارسال کرده و درآمد ارزی خود را نقد کنید. در حالی که سرویس‌های پرداختی مثل پی پال و ویزا و مستر کارت خدمات خود را بر روی کاربران ایرانی قطع کرده‌اند، هنوزهم شبکه‌‌های قدرتمندی مثل پرفکت‌مانی وجود دارند که کاربران ایرانی می‌توانند بدون مشکل نقل و انتقالات ارزی خود را به راحتی انجام دهند. پرفکت مانی یک شرکت روسی الاصل که دفتر مرکزی آن در پاناما قرار دارد و خوشبختانه ثبت نام کاربران ایرانی در این پلتفرم بدون دردسر انجام خواهد شد. 

شارژ حساب پرفکت مانی در ایران 

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد موجودی یکی از کارت‌های بانکیتان تمام شده باشد و مقداری پول از حساب دیگر خود به آن انتقال داده و به نوعی آن را شارژ کنید. شارژ حساب پرفکت مانی نیز به همین شکل است. فرض کنید قصد خرید یک فایل آموزشی از یک سایت خارجی را دارید و این سایت از درگاه PerfectMoney برای پرداخت پشتیبانی می‌کند. اگر موجودی حساب پرفکت مانی شما برای خرید کافی باشد، به فاصله چند کلیک می‌توانید آن فایل را از یک سایت بین‌المللی خریداری کنید.
در طرف دیگر اگر موجودی حساب پرفکت مانی شما کافی نباشد، باید برای شارژ حساب پرفکت‌مانی اقدام کنید. شارژ حساب پرفکت مانی خیلی سخت نیست و از 5 روش می‌توان آن را انجام داد. البته، فراموش نکنید اگر حساب پرفکت مانی ندارید، ابتدا باید برای افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید. شما می‌توانید در وب‌سایت ایرانی اکسچنج ثبت نام کرده و در کمتر از 1 ساعت حساب پرفکت مانی خود را تحویل بگیرید.

شارژ حساب پرفکت‌مانی از چه روش‌هایی امکان‌پذیر است؟

اگر حساب پرفکت مانی دارید یا تازه اقدام به افتتاح حساب کرده‌اید، در هر صورت باید آن را از طریق واریز پول شارژ کنید. همان‌طور که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردیم، پرفکت مانی کاربران ایرانی را محدود نکرده است اما بهتر است که شارژ حساب پرفکت مانی را از طریق نمایندگی آن انجام دهید. ایرانی اکسچنج با سال‌ها تجربه در زمینه سرویس‌های پرفکت‌مانی بهترین گزینه برای شارژ حساب PerfectMoney به شمار می‌رود که با چند کلیک ساده می‌توانید در آن ثبت نام کنید. به طور کلی، پنج روش برای شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم در ادامه هر کدام را به دقت مطالعه کنید.

شارژ نقدی حساب پرفکت مانی 

برای شارژ نقدی حساب پرفکت مانی یا همان (Cash Deposit) روشی است که در آن باید از طریق صرافی‌های این کار را انجام دهیم که به صورت مستقیم با پرفکت مانی همکاری دارند. بدیهی است که دسترسی به این صرافی‌ها در ایران امکان‌پذیر نیست و نمی‌توان به راحتی این کار را انجام دهید.

شارژ حساب پرفکت مانی از طریق تراکنش بانکی (Bank Wire)

شارژ از طریق Bank Wire به این شکل است که می‌توانید از موجودی حساب بانکی خود به حساب پرفکت مانی پول انتقال دهید. در آنجایی که ارتباط بانک‌های داخلی با پرفکت مانی برقرار نیست، شارژ از طریق حساب بانکی امکان‌پذیر نیست.

شارژ حساب پرفکت مانی از طریق ووچر 

ووچر(e-voucher) یکی از امکانات بسیار فوق‌العاده پرفکت مانی به شمار می‌آید. ووچر در واقع یک کوپن الکترونیکی است که دارای یک کد 16 رقمی و یک کد 10 رقمی است. شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر یکی از روش‌هایی است که کاربران ایرانی به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند. ایرانی اکسچنج نیز امکاناتی برای شما فراهم کرده است که به راحتی و به طور مستقیم بتوانید ووچر پرفکت مانی را خریداری کنید. برای این کار باید ابتدا درایرانی اکسچنج ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. سپس از بخش خرید ووچر پرفکت مانی، کدهای دریافت‌شده را در بخش Deposit حساب پرفکت مانی خود وارد کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ووچر پرفکت مانی فیزیکی نیست و به صورت دیجیتالی به شما تحویل داده می‌شود. در ادامه روش شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از ووچر را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

 • پس از آن‌که ووچر پرفکت مانی را در ایرانی اکسچنج خریداری کردید باید وارد حساب کاربری خود در وبسایت پرفکت مانی شوید.
 • سپس با کلیک بر روی گزینه Deposit گزینه e-voucher را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد باید اطلاعات ووچری که از ایرانی اکسچنج دریافت کرده‌اید را وارد کنید.
 • در بخش #e-voucher باید کد 10 رقمی را وارد کرده و در بخش Activation Code باید شماره فعال‌سازی 16 رقمی را وارد کنید.
 • در بخش Turning Number باید کد امنیتی که به شما فرستاده شده است را وارد کنید.
 • در مرحله بعد با کلیک بر روی گزینه Activate an e-voucher مبلغ ووچر خریداری شده به حساب شما واریز خواهد شد.
حساب پرفکت مانی از طریق صرافی‌های آنلاین 

شارژ حساب پرفکت مانی از طریق Certified Partners به معنی شارژ حساب از طریق صرافی‌های آنلاین همکار با پرفکت‌مانی است. این روش نیز در ایران قابل انجام است و شما می‌توانید با همکاری ایرانی اکسچنج این کار را انجام دهید.

شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین 

همان‌طور که امکان خرید بیت کوین با پرفکت مانی وجود دارد، برای شارژ حساب پرفکت مانی نیز می‌توانید از این ارز دیجیتال معتبر استفاده کنید. اگر در کیف پول خود بیت کوین دارید، می‌توانید آن را به کیف پول پرفکت مانی خود انتقال دهید. توجه داشته باشید که در این حالت فقط کیف پول بیت کوین شما در پرفکت مانی شارژ می‌شود. در حقیقت، تبدیل بیت کوین به دلار پرفکت مانی به صورت خودکار انجام نمی‌شود و باید خود آن را انجام دهید.

شارژ حساب پرفکت مانی در ایرانی اکسچنج

می‌خواهید حساب پرفکت مانی خود را بدون دردسر و در کمترین زمان انجام دهید، ایرانی اکسچنج بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید با ثبت نام در ایرانی اکسچنج و با چند کلیک حساب پرفکت مانی خود را به شکل نامحدود شارژ کنید. فراموش نکنید که چون پای پول و دارایی شما در میان است،  امنیت برای ما در اولویت قرار دارد. به همین دلیل، برای انجام شارژ حساب پرفکت‌مانی باید ابتدا مدارک هویتی خود را به تایید ایرانی اکسچنج برسانید. پس از این که روند ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسید، برای شارژ حساب پرفکت مانی در ایرانی اکسچنج باید به شکل زیر عمل کنید.

 • وارد وبسایت ایرانی اکسچنج شوید.
 • از بخش پنل کاربری وارد سرویس پرفکت مانی شوید.
 • بر روی گزینه شارژ حساب پرفکت مانی کلیک کنید.
 • بر روی دکمه ثبت سفارش سریع کلیک کنید.
 • میزان ارز و آدرس کیف پول پرفکت مانی خود را وارد کنید.
 • در مرحله آخر، هزینه انجام عملیات را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید.
 • تبریک می‌گوییم حساب پرفکت مانی شما به همین سادگی شارژ شد.

توجه داشته باشید که برای شارژ حساب پرفکت مانی به سطح کاربری و مبلغ درخواستی توجه داشته باشید. حداقل میزان سفارش شارژ حساب پرفکت مانی 1 دلار است و جهت ثبت سفارش باید حتما از آدرس ip ایران استفاده کنید. صرافی ایرانی اکسچنج خدماتی همچون نقد کردن پرفکت مانی را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهد

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

شارژ حساب پرفکت مانی در صرافی ایرانی اکسچنج به صورت فوری انجام می‌شود.

خیر تفاوتی در قیمت ندارد، هر دو از یک سیستم پرداختی هستند

برای شارژ حساب پرفکت مانی خود باید ادرس کیف پول را در مرحله ثبت سفارش وارد نمایید