نقد کردن پرفکت مانی
برداشت موفقیت آمیز بود
نقد کردن پرفکت مانی
نقد کردن پرفکت مانی
برداشت موفقیت آمیز بود
نقد کردن پرفکت مانی

چرا ایرانی اکسچنج ؟

با ایرانی اکسچنج، پرفکت مانی مثل پول نقد توی جیبته

سرعت بالا

کارت سریع انجام میشه

مناسب‌ترین قیمت

مقایسه کن بعد تصمیم بگیر

امنیت بالا

بابت پولت خیالت راحته

پ‍شتیبانی قوی

کارشناسان ما کنارتن

اگه میخوای موجودی حساب پرفکت‌مانی خودتو نقد کنی، میتونی روی ایرانی اکسچنج حساب کنی. شما می‌تونید درآمد ارزی خودتون رو به صورت پرفکت‌مانی دریافت کنید. ایرانی اکسچنج هم بهتون کمک می‌کنه تا معادل ریالی اون رو به صورت آنی و اتوماتیک تو حساب بانکی خودتون تحویل بگیرید. برای این کار کافیه تو سایت ما ثبت نام کنی و بعد از احراز هویت درخواست نقد پرفکت مانی خودت رو ارسال کنی؛ این کار فقط چند دقیقه طول می‌کشه و پول زود برات واریز میشه.

برای خرید با پرفکت مانی هم میتونی روی ما حساب کنی

اگر می خوای از سایت‌های خارجی خرید کنی ولی حساب پرفکت‌مانی نداری، ایرانی اکسچنج خریدت رو انجام میده.

خرید با پرفکت مانی
برای خرید با پرفکت مانی هم میتونی روی ما حساب کنی

اگر می خوای از سایت‌های خارجی خرید کنی ولی حساب پرفکت مانی نداری، ایرانی اکسچنج خریدت رو انجام میده.

نقد کردن پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های پرداختی برای کاربران ایرانی به شمار می‌رود که هیچ محدودیتی ندارد و امکان استفاده بدون دردسر از تمامی سرویس‌های آن برای ما وجود دارد. دریافت پول در پرفکت مانی بسیار آسان است. برای این کار باید ادرس کیف پول دلاری پرفکت‌مانی خود را به فرد ارسال کننده دهید. آن شخص می‌تواند بدون محدودیت برای حساب پرفکت مانی شما پول ارسال کند. پس از این که درآمد دلاری خود را در حساب پرفکت مانی دریافت کردید باید فکری به حال نقد کردن آن کنید. ایرانی اکسچنج با نرخی بسیار منصفانه موجودی پرفکت مانی شما را نقد می‌کند؛ برای این کار کافی است در سایت ثبت نام کرده و احراز هویت را انجام دهید.

نقد کردن پرفکت مانی چگونه انجام می‌شود؟

شاه کلید در دستان شماست. اگر به دنبال نقد کردن پرفکت مانی هستید، قطعاً از قبل با سیستم پرداختی جادویی پرفکت مانی آشنا شده‌اید. شما با استفاده از این شاه‌ کلید قرمز می‌توانید در برابر تمامی محدودیت‌های بانکی دنیا که برای کاربران ایرانی وضع شده، بایستید. اگر به این راز پی‌برده باشید، برای دریافت درامد دلاری خود قطعاً از پرفکت مانی استفاده می‌کنید. حالا اگر می‌خواهید درآمد دلاریتان را به ریال تبدیل کنید باید موجودی حساب پرفکت مانی را به تومان تبدیل کنید. برای برداشت از حساب پرفکت مانی به سایت درستی آمده‌اید. ایرانی اکسچنج با سال‌ها تجربه در زمینه سرویس‌های ارزی بهترین نرخ فروش پرفکت مانی را دارد. برای شارژ حساب پرفکت مانی به پنل کاربری خود مراجعه کنید.
اگر پرفکت مانی را به عنوان حساب دریافت درآمد دلاری خود انتخاب کرده‌اید، بهتر است که پروتکل امنیتی دو فاکتوری آن را فعال کنید تا امنیت حسابتان دوچندان شود. این کار باعث می‌شود که در صورت دریافت مبلغ قابل توجهی دلار در حساب، خیالتان از نگهداری یا انتقال آن راحت باشد. علاوه بر این برای نقد حتماً به صرافی‌های قابل اعتماد مراجعه کنید چون ممکن است کلاهبرداران با استفاده از صفحات فیشینگف موجودی حساب شما را خالی کنند. 
شما می‌توانید موجودی حساب پرفکت مانی خود را با چند کلیک در ایرانی اکسچنج نقد کنید. برای این کار باید هر مبلغی که می‌خواهید را از حساب کاربری پرفکت مانی خود به کیف پول پرفکت مانی ایرانی اکسچنج انتقال داده و به همان میزان با قیمت روز دلار، ریال در کارت بانکی خود دریافت کنید. علاوه بر این، اگر حساب پرفکت مانی ندارید و شخصی قصد ارسال پول به شما را دارد می‌توانید شماره کیف پول پرفکت مانی ایرانی اکسچنج را به فرد ارسال کننده داده و سپس منتظر واریز وی بمانید. تیم پشتیبانی ایرانی اکسچنج به محض واریز مبلغ، معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می‌کنند. به طور کلی دو روش برای نقد پرفکت مانی وجود دارد که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

انتقال از طریق ولت به ولت

در این روش شما باید قبل از همه چیز برای افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام کنید. اگر قبلاً حساب پرفکت مانی ساخته‌اید نیز مشکلی ندارد و می‌توانید برای دریافت وجه از آن استفاده کنید. در برخی سایت‌ها که برای پرداخت از حساب پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با وارد کردن آدرس کیف پول دلاری پرفکت مانی خود در آن سایت، پول را از آن دریافت کنند. نقد درآمد پرفکت‌مانی با این روش مستلزم پرداخت کارمزد است. در حقیقت، اگر حساب شما وریفای نشده باشد حدود 2 درصد و در صورت وریفای شده حدود 0.5 درصد باید کارمزد به پرفکت مانی پرداخت کنید.

نقد از طریق ووچر پرفکت مانی

برای نقد درآمد پرفکت مانی از طریق ووچر نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی ندارید. این یک مزیت محسوب می‌شود چون برخی افراد دوست ندارند حتماً حساب پرفکت مانی داشته باشند بنابراین ترجیح می‌دهند درآمد خود را در قالب ووچر تحویل بگیرند. برای این کار باید با کارفرمای خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید که مبلغ دستمزد شما را به صورت ووچر پرفکت مانی پرداخت کند. در این حالت شما فقط نیاز دارید که کد e-Voucher و Active Code را برای ما ارسال کنید. ما ابتدا استعلام ووچر را گرفته و سپس مبلغ معادل آن را به حساب کاربری شما در ایرانی اکسچنج اضافه می‌کنیم. برای نقد کردن پرفکت مانی کافی است درخواست برداشت خود را ثبت نمایید، سپس با تایید ایرانی اکسچنج، معادل ریالی آن به کارت بانکی که در پنل کاربری خود ثبت کرده‌اید واریز خواهد شد. 

چرا باید نقد پرفکت مانی را در ایرانی اکسچنج نقد کنیم؟

بیشتر افرادی که مشتریان خارجی دارند یا به عنوان فریلنسر با کارفرمای برون‌مرزی کار می‌کنند از دردسرهای نقد درآمد ارزی باخبر هستند. در حقیقت، سخت‌ترین چالش در زمان گرفتن پروژه‌های خارجی یا فروش محصولات به خارج از کشور همین بحث نقد کردن آن است. پرفکت مانی کلید حل این مسئله است و خیلی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. پرفکت مانی مثل پی پال و وب‌مانی نیست که دست و پایش را قوانین سرسخت ایالات متحده امریکا بسته باشد و خیلی بر روی کاربران ایرانی حساس باشد. به همین خاطر کاربران ایرانی به سادگی می‌توانند حساب پرفکت مانی افتتاح کرده و درآمد دلاری خود را با استفاده از آن نقد کنند.
برای نقد موجودی حساب پرفکت مانی می‌توانید از ووچر نیز استفاده کنید. ووچر دارای یک کد یکبار مصرف است که با استفاده از آن می‌توانید از خدمات پرداخت یا برداشت از حساب پرفکت‌مانی استفاده کنید. در حقیقت، ووچر مثل یک کارت شارژ خط تلفن همراه است. اگر ووچر پرفکت مانی دارید و می‌خواهید دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید، می‌توانید از حساب کاربری درخواست فروش پرفکت‌مانی را به کارشناسان ما ارسال کرده و به صورت آنی مبلغ فروش را در کارت بانکی خود دریافت کنید. 
ایرانی اکسچنج به عنوان یکی از نمایندگی‌های معتبر پرفکت مانی سرویس‌های نظیر افتتاح حساب خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهد. صرافی‌های دیگری وجود دارند که خدمات پرفکت مانی را به کاربران ارائه می‌دهند و ایرانی اکسچنج نیز در کنار این خدمات یکسری امکانات ویژه نظیر نقد کردن آنی پرفکت مانی را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. کاربران ایرانی اکسچنج که درخواست نقد کردن پرفکت مانی را ثبت می‌کنند، خیالشان از بابت امنیت و سرعت ما راحت است. برای این که سرعت تراکنش شما بیشتر هم شود بهتر است که در ایرانی اکسچنج ثبت نام کرده و از طریق پنل کاربری، گزینه فروش پرفکت مانی یا فروش ووچر پرفکت مانی به ایرانی اکسچنج را انتخاب کنید. در این حالت با چند کلیک بسیار ساده می‌توانید درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنید. 

سوالات متداول

پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

صرافی ایرانی اکسچنج در سریع ترین زمان ممکن نقد دلار پرفکت مانی شما را انجام می‌دهد

خیر تفاوتی در قیمت ندارد، هر دو از یک سیستم پرداختی هستند

بله برای نقد پرفکت مانی باید ابتدا یک حساب پرفکت مانی افتتاح کنید.